20 серпня – Міжнародний день безпритульних тварин

Вам знайома ситуація: перед вами стоїть пес, а ви оглядаєтеся, сподіваючись побачити хазяїна, а зрозумівши, що такого нема, що тварина безпритульна, відчуваєте неприємний холодок, пробуєте уникнути неприємних наслідків. На жаль такі зустрічі часто закінчуються трагічно.

Безпритульні собаки вже давно стали невід’ємним і досить неприємним атрибутом міст і сіл. Проблема скорочення їх чисельності знайома кожному великому місту, де гостро стоїть питання бездомних тварин. З огляду на нагальність вирішення проблеми до міжнародного календаря згідно з пропозицією міжнародного Товариства Прав Тварин (ISAR) США увійшов День безпритульних тварин.

Фото взято з сайтів: https://goo.su/gFreRL; https://goo.su/RUR8rk

Потерпає від засилля бродячих собак і територія НПП «Залісся». Співробітники Наукового відділу запропонували представникам громадських організацій, а також небайдужим жителям висловити своє ставлення до проблеми

Опитування показало, що майже 80% респондентів мають у своєму домі тварин, вміють за ними доглядати, вважають, що безпритульні тварини – це результат безвідповідальності людей і недостатньої уваги з боку представників місцевого самоврядування, ветеринарної служби, громадськості.

Викликає занепокоєння значний відсоток тих, кому доводилося бути об’єктом нападу бездомних тварин. Майже всі вони відзначали, що панічний стан і відсутність спеціальних знань не дозволили вибрати правильні дії.

На підставі результатів анкетування розроблено план заходів щодо вирішення проблеми, Особливо рекомендується звернути увагу на надання першої допомоги постраждалим від безпритульних тварин та правила поведінки з такими тваринами.

Розроблена листівка-рекомендація по наданню першої допомоги при нападі бездомних тварин та правила поведінки з такими тваринами.

Рекомендації

Новини

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД Національний природний парк “Залісся” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника та молодшого наукового співробітника відділу науки.  Учасник конкурсу на заміщення вакантної наукової посади повинен мати: – для начальника наукового відділу – науковий ступінь доктора біологічних наук або доктор філософії (кандидат наук) за спеціальністю «Екологія», не менше 15 років досвіду […]

  • Без категорії

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження, запроваджений за ініціативи міжнародної екологічної мережі (SPARE). Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. ХХІ століття – епоха великих інформаційних технологій, і ми вже не можемо уявити своє життя без електроенергії. Ми щодня заряджаємо  гаджети – телефони, планшети, ноутбуки, залишаємо ввімкнутими деякі прилади, коли йдемо з дому […]

  • Без категорії

Підтримуємо Збройні Сили України!

Колектив Національного природного парку «Залісся» у вересні на зібрані кошти придбав та направив до Збройних Сил України сучасні технічні засоби, а саме: 2 дрони Mavic-3 з необхідними аксесуарами, систему супутникового зв’язку Starlink та комплект відеоспостереження. Наближаємо Перемогу разом, бо в Єдності наша сила!     Слава Збройним Силам України!

  • Без категорії