Догляд за фауною у зимовий період

Щорічно інспекторським складом відділу охорони Залісського національного природного парку на всій території парку ведеться зимова підкормка  тварин.

Підгодівля диких тварин відіграє важливу роль у підтриманні  рівня чисельності їх поголів’я, служить вагомим чинником попередження чи зменшення шкоди, яку вони можуть завдати лісу.

Такі заходи необхідні у разі виникнення несприятливих погодних умов, коли з’являється шар снігу  та мінусова температура. Пернатим та тваринам важко добувати з під снігу їжу.

На підкормових майданчиках було роздано сіно, кормові віники та насипано зерно. Таким чином ведеться не тільки підкормка копитних, але й птахів. Серед інших заходів, у разі якщо водойми вкриються товстою кригою, передбачено прорубування лунок для постачання кисню рибам.

Новини

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД Національний природний парк “Залісся” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника та молодшого наукового співробітника відділу науки.  Учасник конкурсу на заміщення вакантної наукової посади повинен мати: – для начальника наукового відділу – науковий ступінь доктора біологічних наук або доктор філософії (кандидат наук) за спеціальністю «Екологія», не менше 15 років досвіду […]

  • Без категорії

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження, запроваджений за ініціативи міжнародної екологічної мережі (SPARE). Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. ХХІ століття – епоха великих інформаційних технологій, і ми вже не можемо уявити своє життя без електроенергії. Ми щодня заряджаємо  гаджети – телефони, планшети, ноутбуки, залишаємо ввімкнутими деякі прилади, коли йдемо з дому […]

  • Без категорії

Підтримуємо Збройні Сили України!

Колектив Національного природного парку «Залісся» у вересні на зібрані кошти придбав та направив до Збройних Сил України сучасні технічні засоби, а саме: 2 дрони Mavic-3 з необхідними аксесуарами, систему супутникового зв’язку Starlink та комплект відеоспостереження. Наближаємо Перемогу разом, бо в Єдності наша сила!     Слава Збройним Силам України!

  • Без категорії