Професійне свято працівників природно-заповідної справи

7 липня – професійне свято працівників природно-заповідної справи. Протягом року колектив НПП «Залісся» плідно працював над загальною справою – збереження та відтворення природних комплексів. На засіданні круглого столу, яке відбулося в центральній конторі НПП «Залісся», директор Т.І. Когут привітав усіх присутніх, прозвітував про роботу національного парку.
Перший заступник директора О.Л. Мельник зробив доповідь на тему: «Природо-заповідний фонд України».
За особистий внесок та сумлінну працю працівники парку були нагороджені грамотами та подяками.
Національний природний парк  «Залісся» вітає всіх колег з професійним святом – Днем працівників природно-заповідної справи.

Новини

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД Національний природний парк “Залісся” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника та молодшого наукового співробітника відділу науки.  Учасник конкурсу на заміщення вакантної наукової посади повинен мати: – для начальника наукового відділу – науковий ступінь доктора біологічних наук або доктор філософії (кандидат наук) за спеціальністю «Екологія», не менше 15 років досвіду […]

  • Без категорії

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження

У листопаді відзначається Міжнародний день енергозбереження, запроваджений за ініціативи міжнародної екологічної мережі (SPARE). Мета – привернути увагу суспільства до раціонального використання ресурсів електроенергії. ХХІ століття – епоха великих інформаційних технологій, і ми вже не можемо уявити своє життя без електроенергії. Ми щодня заряджаємо  гаджети – телефони, планшети, ноутбуки, залишаємо ввімкнутими деякі прилади, коли йдемо з дому […]

  • Без категорії

Підтримуємо Збройні Сили України!

Колектив Національного природного парку «Залісся» у вересні на зібрані кошти придбав та направив до Збройних Сил України сучасні технічні засоби, а саме: 2 дрони Mavic-3 з необхідними аксесуарами, систему супутникового зв’язку Starlink та комплект відеоспостереження. Наближаємо Перемогу разом, бо в Єдності наша сила!     Слава Збройним Силам України!

  • Без категорії